Voucher

- poukaz pre 1 osobu na masáž v hodnote 30 eur

- poukaz pre 1 osobu na pedikúru v hodnote 25 eur

- poukaz pre jednu osobu na manikúru v hodnote 30 eur

- poukaz pre 1 osobu na wellness v hodnote 90 eur (komplet)

Bližšie informácie na Tel: +421 911 034 322

/Chcete si užiť dovolenku, alebo potrebujete len prespať na jednu noc ?

História kúpeľov je úzko spätá s históriou mesta od r. roku 1549. V roku 1682 cisár Leopold I. zobral Piešťany a okolie aj s kúpeľmi pod svoju ochranu. Základnými prírodnými liečivými zdrojmi piešťanských kúpeľov sú sadrovo-sírna termálna voda s teplotou 67-69o C (aplikuje sa formou bazénových a vaňových kúpeľov) a liečivé sírne bahno (aplikuje sa vo forme čiastočných alebo celkových zábalov). Kúpele sú zamerané na liečbu chorôb pohybových ústrojov a nervových chorôb. Patria medzi najvýznamnejšie európske kúpele svojho druhu, známe na celom svete.

-- villa Pšenek -- sa nachádza neďaleko kúpeľného centra a hostia majú možnosť využívať ambulantnú kúpeľnú liečbu. Piešťany sú miestom s najväčším množstvom slnečných dní v roku a vynikajúcim diaľničným spojením so všetkými významnými mestami. Pre charterové lety je k dispozícii letisko Piešťany.Len 1 km od Piešťan leží dedinka Banka, na konci ktorej Vás s otvorenou náručou privíta apartmánový dom villa Pšenek, ideálne miesto pre oddych s deťmi, aj pre aktívnu dovolenku. Areál disponuje priestranstvom parkoviska pre 5 automobilov , pre každú izbu jeden, terasa pre cca 10 -15 ludí , gril a mnoho iných. Najmenší návštevníci určite ocenia preliezačky alebo trampolínu a na ostatných čaká príjemné posedenie v krytom altánku pri vonkajšom krbe.Apartmánový dom villa Pšenek je ľahko dostupný autom, pre ubytovaných hostí sa v blízkosti nachádza autobusová zastávka vzdialená približne 50m.Pred vstupom do apartmánového domu sa po pravej strane nachádza informačná miestnosť ( recepcia ).

/

 • Ubytovanie v súkromí 
 • Relaxačný pobyt pre tých, ktorí majú menej času. 
 • Vďaka vybraným wellness službám si môžete precvičiť telo a plnohodnotne zregenerovať .
 •  Neváhajte, predĺžte si víkend vo villa Pšenek, vyskúšajte jedinečné procedúry.
 • wellness
 • infra sauna 
 • masáže
 • pedikúra /manikúra
 • učtovníctvo
 •  /STORNO PODMIENKY

   Upozorňujeme klientov, že v prípade zrušenia objednávky zo strany zákazníka má ubytovateľ vždy nárok podľa OZ na náhradu škody vo forme storno poplatku, ktorého výška sa určuje individuálne. V deň príchodu už storno za ubytovanie nie je možné. Do tohto dňa apartmánový dom villa Pšenek si nebude nárokovať na storno poplatok.