/benessere

Vstúpte do nášho malého sveta plného pokoja a relaxácie.


Práve preto, aby bol relax hostí skutočne dokonalý je naše Wellness malé a útulné. Nenájdete v ňom davy ľudí, pretože počet návštevníkov je obmedzený na 10 osôb. Na 36 m2 Vám ponúka 4 rôzne atrakcie pre dokonalý relax. Taktiež sa môžete nechať rozmaznávať rôznymi príjemnými masážami v útulnej wellness miestnosti pre maséra.Saunové a masážne procedúry Vás uvoľnia, zbavia stresu a navodia dokonalý pocit relaxu a šťastia. Vstup do nášho Wellness je možný aj pre neubytovaných hostí.

-- SAUNA --


Hĺbkové teplo v infrasaune rozširuje cievy, čo spôsobuje úľavu a liečenie svalov a menej závažných poškodení tkaniva. V Európe je rozšírené používanie hypertermickej terapie v prípade pacientov s kĺbovými zápalmi. Infračervenú terapiu účinne používajú nielen v EU ale aj napr. v  Japonsku 

-- MASÁŽE --


Je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

-- PEDIKÚRA/MANIKÚRA --


Tajomstvom ľahkého kroku bez nepríjemnej stvrdnutej kože na nohách je pravidelná pedikérska starostlivosť - vaša pozornosť vaším nohám. Popraskaná suchá koža, stvrdnutie kože, otlaky, kurie oká, zarastajúce nechty - čo z toho vidíte a cítite, keď sa dotknete vašich chodidiel?