/

Tajomstvom ľahkého kroku bez nepríjemnej stvrdnutej kože na nohách je pravidelná pedikérska starostlivosť - vaša pozornosť vaším nohám.

Popraskaná suchá koža, stvrdnutie kože, otlaky, kurie oká, zarastajúce nechty - čo z toho vidíte a cítite, keď sa dotknete vašich chodidiel?Spomeniete si, kedy naposledy vaše nohy zažili profesionálnu pedikérsku starostlivosť? Že je to už minimálne "sto rokov?" Prišiel čas na zmenu!

villa Pšenek vám ponúka už aj všestranné pedikérske služby, pedikérka Anna sa postará o pohodu vašich nôh nielen pomocou klasickej pedikúry, využiť môžete aj medicinálne - prístrojové ošetrenie, wellness pedikúru s peelingom, hydratačným zábalom, alebo relfexno -relaxačnú masáž chodiel.

Pravidelnou návštevou vašej pedikérky zabránite vzniku hyperkeratóz či ochorení nechtovej platničky. Navyše si užijete príjemný relax a milovníčky farieb si môžu dopriať klasické lakovanie alebo trvácny gel lak. O vaše nohy bude postarané pedikérskou kozmetikou.


Ponuka pedikúry:

MEDICINÁLNA – PRÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA
(dezinfekcia, diagnostika, skrátenie nechtov, úprava nechtov a okolia prístrojom, odstránenie stvrdnutej pokožky prístrojom, zahladenie pokožky, krém, púder)

KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA
(dezinfekcia, diagnostika, kúpeľ nôh, čistenie nechtov a okolia, skrátenie a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej pokožky prístrojom, zahladenie pokožky, krém, púder)

WELLNESS PEDIKÚRA
(dezinfekcia, diagnostika, kúpeľ nôh, peeling nôh, čistenie nechtov a okolia, skrátenie a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej pokožky, zahladenie pokožky, zábal alebo maska na posilnenie, hydratáciu a osvieženie nôh)


REFLEXNO-RELAXAČNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

(samostatná procedúra bez pedikúry, možnosť pridať k pedikúre za výhodnejšiu cenu, zahŕňa dezinfekciu chodidiel, masáž, krém, uvoľní napätie v nohách, prekrví pokožku a zároveň zrelaxuje aj vašu myseľ)


Ponuka manikúry:

Pestované ruky a nechty sú vizitkou každej dámy. Aj vy máte radi ten pocit, keď svoju ruku položíte na manikérsky stolík a vaša manikérka vám pred očami vykúzli ošetrené ruky a profesionálne nalakované nechty? Užite si dlhotrvajúce lakovanie s gel - lakom a upravené nechty bez záderov, vhodnej dĺžky a tvaru.

Máte radi komfort profesionálne odvedenej manikúry namiesto domáceho lakovania pravej ruky ľavou? Zverte sa do rúk manikérky Anny vo villa Pšenek

KONTAKT :

Anna Pšenek certifikovaná pedikérka

Tel: +421 911 034 322

Email: anna@villapsenek.sk