Účtovníctvo


Jednoduché účtovníctvo – kompletná služba na kľúč už od 26 € mesačne !

Jednoduché účtovníctvo v skutočnosti nie je až tak jednoduché a každý podnikateľ (prevažne živnostníci), ktorý sa chce sústrediť na svoje podnikanie bez zbytočného odčerpávania energie a času daňovo-účtovnými záležitosťami, by mal porozmýšľať nad tým, že vedenie jednoduchého účtovníctva prenechá externej firme. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí si riešia vedenie jednoduchého účtovníctva svojpomocne a pomaly prestávate túto činnosť stíhať, pokojne túto činnosť prenechajte nám. Ponúkame vám našu odbornosť a dlhoročné skúsenosti z praxe. Okrem jednoduchého účtovníctva v našej ponuke služieb nájdete aj podvojné účtovníctvo, ale aj daňové poradenstvo či správu miezd a personalistiky.

Jednoduché účtovníctvo je určené pre podnikateľov, ktorí nie sú zapísaní v OR SR. Teda najčastejšie sú to napríklad živnostníci. Vďaka našim službám budete mať prehľad o Vašich príjmoch aj výdavkoch, o stave majetku a výsledku Vášho hospodárenia. Zaoberáme sa kompletnou evidenciou podľa Zákona o účtovníctve, Zákona o dani z príjmu a Zákona o DPH.

Jednoduché účtovníctvo od Villa Pšenek zahŕňa:

účtovné a daňové poradenstvo

vedenie peňažného denníka

vedenie knihy: bankových účtov a pokladní, odoslaných a prijatých faktúr, interných dokladov, sociálneho fondu, ostatných pohľadávok a záväzkov

evidencie krátkodobého majetku aj dlhodobého majetku – hmotného aj nehmotného

odpisovanie majetku

vedenie knihy jázd

vypracovanie výkazov a priznaní pre úrady

vypracovanie prevodných príkazov

Učtovnička s certifikátom a dlhoročnou praxou 

Anna Pšenek 

tel: +421 911 034 322

email: anna@villapsenek.sk