Masáže Piešťany 

 klasická, relaxačná, a športová masáž

certifikovaný masér Daniel Pšenek

 

  Klasická masáž

Je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

  Športová masáž
 Ide o druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre potreby športovcov a osôb, ktoré podávajú náročný fyzický   výkon. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone – buď zvýši vašu fyzickú kondíciu, alebo uvoľní svaly po fyzickej záťaži.   Pred výkonom masér využíva silnejší tlak a rýchle hmaty na prekrvenie svalov, po výkone sa využíva jemné relaxačné trenie.
 
 
Relaxačná masáž
 Relaxačná masáž okrem toho, že pôsobí relaxačne, dokáže povzbudiť náš imunitný systém alebo čistiť naše telo od splodín.   
 Využívanie dotykov rúk na vyvolávanie fyzickej a duševnej pohody patrí medzi najstaršie formy prírodnej liečby. „Masáž ako   taká  pomáha k upevneniu telesného a duševného zdravia, povzbudzuje imunitný systém, stimuluje krvný obeh a lymfatický   systém, harmonizuje, regeneruje a čistí organizmus od splodín,“ hovorí Daniel 
 Pri súčasnom životnom štýle máme často menej pohybu ako kedysi. Niet sa čo čudovať, že trpíme problémami pohybového   aparátu sprevádzanými bolesťou alebo trvalou únavou. Masáž patrí k veľmi účinným metódam, ako tieto ťažkosti zmierniť.   Myslíte si, že pri všetkých vašich povinnostiach nemáte čas nazvyš?
 Trvanie masáže je síce individuálna záležitosť, ale väčšinou ide o 20 až 60 minút. Podľa Daniela by mala trvať „aspoň 40 minút,   ak si chce človek naozaj odpočinúť a vypnúť myseľ. Závisí to aj od času klienta, jeho povahy, nálady a od jeho nastavenia.   Niekto sústavne nemá čas, iný zase ľahne na masážny stôl a v momente spí.“
 
Daniel Pšenek
 
 
Relaxačná masáž okrem toho, že pôsobí relaxačne, dokáže povzbudiť náš imunitný systém alebo čistiť naše telo od splodín. Vyspovedali sme skúsenú masérku Dagmar, aby nám o tom povedala viac.
Využívanie dotykov rúk na vyvolávanie fyzickej a duševnej pohody patrí medzi najstaršie formy prírodnej liečby. „Masáž ako taká pomáha k upevneniu telesného a duševného zdravia, povzbudzuje imunitný systém, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, harmonizuje, regeneruje a čistí organizmus od splodín,“ hovorí masérka Dagmar Češková.
Pri súčasnom životnom štýle máme často menej pohybu ako kedysi. Niet sa čo čudovať, že trpíme problémami pohybového aparátu sprevádzanými bolesťou alebo trvalou únavou. Masáž patrí k veľmi účinným metódam, ako tieto ťažkosti zmierniť. Myslíte si, že pri všetkých vašich povinnostiach nemáte čas nazvyš?
Trvanie masáže je síce individuálna záležitosť, ale väčšinou ide o 20 až 60 minút. Podľa Dagmar by mala trvať „aspoň 40 minút, ak si chce človek naozaj odpočinúť a vypnúť myseľ. Závisí to aj od času klienta, jeho povahy, nálady a od jeho nastavenia. Niekto sústavne nemá čas, iný zase ľahne na masážny stôl a v momente spí.“

www.maser.sk/katalog/maseri/masaze-trnavsky/piestany/id=58490&m=-villapsenek-.html

sport.iedu.sk/old/Contact/Person/194515

Po dohode , máte možnosť využiť aj naše služby  mobilný masér . 

 Procedúry je možné objednať na recepcii appartmánového domu

 -- VillaPšenek -- 

  na tel. 0911322034 

na email. daniel@villapsenek.sk